Aktywne wakacje w Bielawie
fot. pixabay.com

Latem nie wyjeżdżasz z miasta, a chcesz zapewnić nieco ruchu wypoczywającym od szkoły dzieciom? A może szukasz sposobu na aktywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy? W nadchodzących ciepłych miesiącach nie musisz nigdzie jeździć. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Bielawie.

W wodzie

O chłodnej wodzie nigdy nie marzymy tak bardzo jak latem. W centrum Aquarius możesz nie tylko popływać, ale też skorzystać z wodnej zjeżdżalni i poczuć odrobinę adrenaliny. Ponadto odbywają się tu zajęcia z nauki pływania, aqua aerobiku oraz kurs nurkowania, dzięki którym zdobędziemy umiejętności przydatne podczas innych wakacyjnych wojaży.

W pełni sił

Wszystkich spragnionych intensywnego treningu zaprasza siłownia Gladiator Arena. To tu skorzystamy z pomocy doświadczonego trenera personalnego albo sami wyciśniemy z siebie siódme poty. Wsparcie grupy zapewnią za to zorganizowane zajęcia fitness dla kobiet lub mężczyzn. Po wysiłku czeka na Ciebie szeroka oferta masaży, sauna fińska i łaźnia turecka. Porządnie rozgrzane i rozciągnięte mięśnie nie będą tak boleć następnego dnia, nawet jeśli dasz im w kość.

Na plaży

Chodzą Ci po głowie nadmorskie kurorty i cały dzień spędzony na plaży? Wyskocz na weekend nad Jezioro Bielawskie. Nawet jeden dzień na piaszczystej plaży pozwoli Ci na regenerację sił, ale jest to też doskonałe miejsce na jedną noc pod namiotem albo przyjemną pobudkę w jednym z miejsc noclegowych i poranny spacer nad wodę. OSiR w Bielawie także w tym roku zapewnia ochronę ratowników na strzeżonym kąpielisku. Bezpieczne miejsce do zabawy w wodzie znajdą więc nawet najmłodsi plażowicze.

Na dwóch kółkach

Wciąż rozbudowana trasa rowerowa MTB pozwoli Ci poszaleć na dwóch kółkach w największym i pierwszym w Polsce systemie górskich tras rowerowych. Czeka na ciebie niemal 500 km dobrze oznakowanych tras. Dla miłośników kolarstwa miejskiego również znajdą się odpowiednie szlaki. Utworzone niedawno miejskie trasy rowerowe w Bielawie zapewniają dojazd to wielu atrakcji turystycznych. Czemu więc nie połączyć wycieczek rowerowych ze zwiedzaniem?

Rowerem po górach z Bielawy

Previous article

Wniosek o stypendium artystyczne Burmistrza Bielawy

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Turystyka