Już 6 grudnia w bielawskim Aquariusie po raz kolejny spotkać będzie można świętego Mikołaja. Właśnie z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na ogrom atrakcji, które będą miały miejsce na basenie. Gry i zabawy rozpoczną się już o 15:30. Ilość miejsc jest ograniczona i na pewno nie chcecie tego przegapić!

Czego można się spodziewać?

W bielawskim Aquariusie przygotowanych zostanie wiele gier i zabaw w związku z Mikołajkami. Wszystkie atrakcje będą odbywać się w wodzie – wszak cała impreza będzie miała miejsce na basenie! Na wodzie zobaczyć będzie można pływające kule, walce, trampoliny wodne i inne ciekawe konstrukcje. Do tego wszystkiego zapewniamy dodatek w postaci świątecznej muzyki.

O której godzinie najlepiej udać się do Aquariusa?

Pierwsza tura gier i zabaw wystartuje już o 15:30 i potrwa godzinę. Świętego Mikołaja będzie można spotkać również między 16:40 a 17:40. Ostatnia szansa na zobaczenie uwielbianego przez wszystkich Pana z brodą będzie między 17:50 a 18:50. Oprócz masy atrakcji w basenach możecie spodziewać się także upominków od świętego Mikołaja! Spieszcie się z zapisami, na pewno tego nie pożałujecie.

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona i trzeba zrobić rezerwację! Aby skorzystać ze wszystkich atrakcji wystarczy kupić bilet za 6 zł. Jeden bilet upoważnia do wstępu na jedną turę. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny czeka zniżka – bilet za 5 zł od osoby! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ul. Grota Roweckiego 8. Już dziś zarezerwujcie miejsce dla swoich pociech.

Bielawski Park Miejski z kolejną atrakcją!

Previous article

Bielawa – wspaniała baza do wypadu w Góry Sowie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Aktualności