kajaki bielawa
fot.pixabay.com

Wiosłowanie w środku miasta tylko w Wenecji? Niekoniecznie, OSiR w Bielawie znów zaprasza do korzystania z przystani kajakowej Parku Miejskiego, a przy kiepskiej pogodzie do pozostałych atrakcji w zielonym zakątku Bielawy.

Wraz z nurtem

Rozpoczął się sezon na bezpieczne uprawianie sportów wodnych. Wraz z nim swoją działalność wznowiła przystań kajakowa w Parku Miejskim w Bielawie. Za niewielką opłatą możemy tam wypożyczyć kajaki i całą rodziną udać się na niedzielny przepływ widokiem na zieloną przestrzeń parku. Na amatorów pedałowania czekają natomiast rowerki wodne. To ciekawy sposób na aktywny weekend lub spokojne popołudnie

Zamiast pływania można się też udać na most zakochanych i obserwować zmagania z wodą z bezpiecznej odległości. Ten punkt obserwacyjny przyda się też, jeśli w grupie znajomych nie wszyscy mają ochotę na zdrową dawkę wysiłku i wolą kibicować z lądu.

Pod chmurką

Niestety kapryśne lato nie zawsze pozwala nam cieszyć się pluskiem wody w rytm uderzeń wioseł. Przystań jest zamykana, gdy warunki pogodowe nie pozwalają na bezpieczne korzystanie ze sprzętu. Park miejski w Bielawie nawet w towarzystwie szarych chmur ma jednak coś do zaoferowania. Zamiast pływać, można się wspinać, więc młodszych i starszych serdecznie zaprasza również park linowy Jeśli natomiast po zimie musisz najpierw wzmocnić formę, zacznij od siłowni na wolnym powietrzu. Rodziców z dziećmi ucieszy zapewne fakt, że tuż obok znajduje się plac zabaw. Dbając o kondycję, można kontrolować poczynania maluchów.

Im wyżej, tym piękniej — wieża na Kalenicy

Previous article

Rowerem po górach z Bielawy

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Sport