Lato nad jeziorem Bielawskim
fot. pixabay.com

Upał doskwiera i coraz bardziej wzywa Cię chłód wody? Pogodny weekend lub popołudnie spędź nad jeziorem Bielawskim. Jakie możliwości czekają Cię tam w tym sezonie?

Relaks na plaży

Piasek i piękne widoki na Góry Sowie to idealne miejsce na wypoczynek. Możesz też oddać się pływaniu pod czujnym okiem ratowników. Na głodnych i spragnionych czeka oferta gastronomiczna oraz wydzielone miejsca do grillowania. Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny, a jeśli nieco się zasiedzisz, znajdzie się także odpowiednie miejsce noclegowe. 

Dla małych i dużych

Pamiętasz, jak bardzo cieszyły Cię w dzieciństwie dni spędzone na plaży? Daj swoim tę radość w wakacje. Nad jeziorem Bielawskim dzieci mogą korzystać z czegoś więcej niż bezpieczna plaża. Specjalnie dla nich powstał także wodny plac zabaw i nowoczesny basen. To doskonały sposób, by zapewnić dzieciom rozrywkę i znaleźć kilka chwil dla siebie.

Spróbuj czegoś nowego

Niezwykłe doświadczenia często zdobywamy właśnie w sezonie urlopowym. Chwila zapomnienia o szkole bądź pracy sprawia, że chętnie zdobywamy wiedzę i nowe umiejętności. Nad jeziorem bielawskim możesz spróbować swoich sił w wakeboardingu lub wypuścić się na głęboką wodę podczas żeglugi. Wesprze Cię w niej Klub Żeglarski Wielka Sowa. Czeka na Ciebie także możliwość nauczenia się windsurfingu od podstaw lub udoskonalenie swojej techniki walki z wiatrem i wodą.

Niezależnie od tego, jak zaplanujesz nadchodzące ciepłe dni, tu uda Ci się je zrealizować. Ciężko o lepsze od Jeziora Bielawskiego miejsce na wodne szaleństwo w regionie.

Im wyżej, tym piękniej — wieża na Kalenicy

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Turystyka