Dla wszystkich miłośników muzykowania, w tym śpiewu i gry na gitarze, w wieku szkolnym, mamy niesamowitą wiadomość. Już 22 i 23 października, w Art-Inkubator odbędą się warsztaty. Prowadził je będzie sam Szymon Wydra, lider zespołu Carpe Diem. Możliwość uzyskania cennych wskazówek technicznych, związanych z warsztatem muzycznym, od utalentowanego i dobrze znanego szerszej publiczności muzyka, dla wielu młodych osób to życiowa szansa.

Cena za udział w warsztacie to 50 złotych od osoby. Rezerwacji miejsc można dokonać telefoniczne, pod numerem: 609 120 070 lub mailowo: [email protected]

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.

Kim jest Szymon Wydra?

Kariera tego muzyka trwa nieprzerwanie już od kilkunastu lat. Zapewne wiele osób kojarzy jeden z pierwszych konkursów wokalnych w Polsce, które emitowano na skalę krajową. Tak, mowa właśnie o kultowy „Idolu”. Szymon Wydra wygrał jego pierwszą edycję i od tamtej pory jest bardzo aktywny na muzycznej scenie.

Jednak wygrana w Idolu nie jest początkiem kariery muzyka. Pierwsza edycja rozpoczęła się w 2002 roku. Natomiast zespół Carpe Diem założono w 1992 roku. To już ponad 20 lat scenicznych występów muzyków. Przez ten czas Szymon Wydra, wraz z zespołem, stali się rozpoznawalni i cenieni na polskiej scenie muzycznej. Wzbogacony o wiele cennych doświadczeń, Szymon pragnie wspierać także młodszych muzyków, dawać im cenne rady i wskazów, a może nawet pomóc przyszłemu zwycięscy jednego z obecnie emitowanych konkursów wokalnych.

Psy do adopcji ze schroniska w Bielawie

Previous article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Aktualności